English Indoor Bowling Association Ltd

Under 25 International Trial

Saturday 12th November 2016

Bromsgrove IBC 2pm - 4.30pm
Names Clubs
Jack Fairhall
Thomas Towle
Lloyd Sabatini
Nathan Kitchen
--
Oliver Fowler
Danny Holmes
David Leighfield
Jamie Taylor
--
Josh Grant
Jack Daniels
Adam Smith
Tom Smith
--
Mark Smith
Jack Cook
Andrew Bradley
Adam Pitfield
--
BJ Byles
Thomas Holmes
Danny Walker
Luke Lane
--
Sam Watts
Jack Williams
David Walker
Ben Coldrick
Adur
Gedling & District
Whiteknights
MidGlos
--
Rugby Thornfield
Malvern Hills
Five Rivers
Bromsgrove & District
--
Nottingham
MidGlos
MidGlos
Erewash
--
Avon Valley
Malvern Hills
Tamworth & District
Wellingborough
--
Whiteknights
MidGlos
Wellingborough
Bromsgrove & District
--
Oxford City & County
MidGlos
Kingsthorpe
MidGlos
 Bromsgrove Co-ordinator Andy Thomson MBE

City of Ely IBC 2pm - 4.30pm
Names Clubs
Aaron Johnson
Stephen Harris
Harry Ward
Joe Randall
---
Glen Adams
Glenn Williams
Curtis Johnson
James Segolo
--
Charles Carlow
Sam Moss
William Moulton
Andrew Rodgers
--
James Fuge
Daniel Rodger
Philip Gregory
Ben Wilson
--
Lee Calver
Liam Harris
Thomas Segolo
Ben Harber
--
Daniel Moss
Ajay Morphett
Adam Barker
Jonathan West
--
Isaac Jenner
Joseph Vandepeer
Tom Hall
Daniel Cawthorne
--
Hayden Moorbey
Sam Roberts
Dan Mills
Josh Jenner
Norfolk Bowling Club
Stamford & District
Huntingdon
Huntingdon
--
Herga
Riverain
Wellingborough
Norfolk Bowling Club
--
Swale
Falcon
White Oak
Swale
--
Essex County
Colchester
Ipswich & District
Spalding
--
Ipswich & District
Beccles
Norfolk Bowling Club
Beccles
--
Ely City Of
Egerton Park
St. Neots & District
Boston
--
Swale
Oyster
St. Neots & District
Gallow
--
St. Neots & District
Colchester
Acle
Colchester
 City of Ely Co-ordinator Nick Brett

Darlington 11am to 1.30pm
Names Clubs
Jack Bird
Joshua Halcrow
Kieran Earnshaw
Dominic McVittie
--
Luke Nicholls
Liam Creaser
Matthew Ray
Cameron Legate
Scarborough
Hartlepool
Featherstone
Blackpool Newton Hall
--
North Cave
North Cave
Hartlepool
Harrogate
 Darlington Co-ordinator Tony Horobin

Taunton Deane 11am to 1.30pm
Names Clubs
Ryan Hooper
Kyle Anderson
Zach Kidd
Graham Street
--
Jordan Moody
Levi Hembrow
Tom Warner
Sam Steel
--
Liam White
Daniel Taylor
James Hampton
Jon Wilson
--
Reece White
Jamie Tindall
George Spraclen
Michael Titcombe
-
Travis Meller
Taunton Deane
Westlecot
Torquay United
Wey Valley
--
Five Rivers
Taunton Deane
Five Rivers
Watchet
--
Bristol City & County Of
Rushmoor
Exonia
Wey Valley
--
Bristol City & County Of
Wey Valley
Dorchester
Westlecot
-
Isle of Wight
 Taunton Deane Co-ordinator Maurice Mayes

Team Manager Andy Thomson MBE

11th November 2016

 Archives  |  Accessibility  |  Downloads  |  Guidance Notes  |  Links  |  Photos  |  Sitemap  |  Contact Us  |  Privacy Statement